Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij

Wyszukaj lokal
dodaj restaurację
Polecamy
Japonia

Kraków - Restauracje japońskie

MUSSO SUSHI

MUSSO SUSHI
Kraków
Zwierzyniecka 23

Genji Premium Sushi

Genji Premium Sushi
Kraków
ul. Dietla 55

Zen Sushi Bar

Zen Sushi Bar
Kraków
ul. Św. Tomasza 29

EDO SUSHI BAR

EDO SUSHI BAR
Kraków
Bożego Ciała 3

Kura Noodle shop & more

Kura Noodle shop & more
Kraków
Józefińska 4

Edo Fusion Restaurant...

Edo Fusion Restaurant Japanese&Thai Cusine
Kraków
Miodowa 8

Restauracja Horai

Restauracja Horai
Kraków
Plac Wolnica 4

Miyako Sushi

Miyako Sushi
Kraków
Pawia 5

Sakana Sushi Bar

Sakana Sushi Bar
Kraków
św. Gertrudy 7/3

Jak znaleźć dobrą restaurację sushi w Krakowie?
---
Wraz z popularyzacją japońskiej kuchni wzrosła również liczba restauracji sushi w Krakowie. Każda z nich kusi nas przy tym nie tylko ciekawym menu i niebanalnym wystrojem wnętrza, ale również obietnicą, że takich specjałów, jak te, które są w niej serwowane, nie zakosztujemy nigdzie indziej. Nie jesteśmy w stanie zakwestionować tego, że w grodzie Kraka można zjeść dobre sushi, mamy jednak także świadomość tego, że nie wszystkie lokale są jednakowo atrakcyjne. Warto więc postawić sobie pytanie o to, które z nich zasługują na naszą uwagę, a których lepiej unikać nie chcąc przeżyć nieprzyjemnego rozczarowania.

Trudno o jedną tylko cechę, która wyróżniałaby dobre restauracje japońskie w Krakowie od tych ich odpowiedników, które charakteryzuje niska jakość świadczonych przez nie usług, nie sposób jednak nie zgodzić się, że pomóc może nam informacja o doświadczeniu, którym może pochwalić się lokal. Od każdej reguły istnieją wyjątki, co do zasady jednak lokal, któremu udaje się utrzymać wysoką pozycję na rynku przez wiele lat zasługuje na miano solidnego. Zawsze warto też dowiedzieć się, co na temat restauracji sądzą najwięksi miłośnicy sushi. Nie jest to wcale trudne zadanie, z ich opiniami można bowiem z łatwością zapoznać się serfując po Internecie.

strona główna | o nas | polityka prywatności | kontakt
designed by: Zbigniew Goik - tworzenie stron Rybnik
programowanie: Sebastian Homan - tworzenie stron Czerwionka-Leszczyny