Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. zamknij

O nas

Szanowni Państwo,

z przyjemnością przedstawiamy internetowy przewodnik po najlepszych restauracjach (i innych lokalach) w których można zjeść dania kuchni japońskiej.  Zapraszamy wszystkich właścicieli lokali do zamieszczenia całkowicie bezpłatnego wpisu w naszym katalogu.

Korzyści z prezentacji w naszym serwisie:

  • profesjonalna wizytówka Państwa lokalu w Internecie
  • duża i nieustannie rosnąca liczba osób odwiedzających nasz serwis oraz Państwa ofertę
  • prezentacja Państwa lokalu w naszym serwisie to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów.

Wpisy są umieszczane w naszym portalu w kolejności chronologicznej, wobec czego im prędzej Państwo zdecydują się na prezentację, tym wyżej będzie ona widoczna na liście lokali.

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić szereg nowych funkcjonalności m.in. opcja wyróżniania lokalu w naszym serwisie, możliwość łatwej i szybkiej edycji informacji oraz dodawania zdjeć poprzez intuicyjny panel zarządzania prezentacją Państwa lokalu w naszym serwisie.

Aby zamieścić wpis Państwa lokalu można skorzystać z 3 możliwości:

  1. wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.restauracje.konnichiwa.pl/dodaj-restauracje.html
  2. przesłanie odpowiednich informacji (dane teleadresowe, opis lokalu oraz inne istotne informacje) wraz z załączonymi zdjęciami na adres redakcja@konnichiwa.pl
  3. poinformowaniu redakcji o wyrażeniu zgody na zamieszczenie wpisu i opcjonalnie możliwości skorzystania z kilku zdjęć znajdujących się na Państwa stronie internetowej - w tym wypadku redakcja naszej strony własnoręcznie zamieści odpowiedni wpis.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy.

strona główna | o nas | polityka prywatności | kontakt
designed by: Zbigniew Goik - tworzenie stron Rybnik
programowanie: Sebastian Homan - tworzenie stron Czerwionka-Leszczyny